O nas

Dwóch szalonych, kreatywnych, pełnych pomysłów przyjaciół dzielących wspólną pasję.

To właśnie My – Kuba i Tomek.

Fotografia to dla nas część życia, sposób na oderwanie się od codzienności, coś do czego podchodzimy z pasją, zaangażowaniem i miłością.

Jeżeli trafiliście na naszą stronę i spodobały wam się nasze zdjęcia oznacza to, że fotografia to dla was także coś więcej niż tylko kartka papieru, plik w komputerze.

Fotografując staramy się pokazać ulotne chwile, które dzięki fotografii mogą pozostać z wami na dłużej, album do którego zawsze będziecie wracać z zaciekawieniem i uśmiechem na ustach.

Ktoś kiedyś powiedział – „Fotografia to malowanie światłem” i jest w tym dużo prawdy, czujemy się takimi malarzami mogącymi namalować dla was obraz tego wspaniałego dla was dnia. Obraz który będzie dla was drogocenna pamiątką. W naszych głowach jest pełno pomysłów na wspaniałe fotografie, pracując z nami spędzicie ten czas w szalonej i przyjacielskiej atmosferze.

Ktoś zapyta, dlaczego we dwóch?

Odpowiedź jest prosta: Co dwie głowy to nie jedna. Tworzymy razem zgrany zespół, który ma mnóstwo pomysłów i wspólnej pasji, pasji do fotografowania. Pracując we dwóch zawsze możemy na siebie liczyć i pomagać w każdej możliwej sytuacji, poza tym, jak nas poznacie zrozumiecie dlaczego tak dobrze się rozumiemy i czym dla nas tak naprawdę jest fotografia.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się przekonać was, dlaczego to właśnie nas powinniście wybrać

Zespół SMFOTO.pl


Fotografia Ślubna Szczecin, Zdjęcia Ślubne Zachodniopomorskie, Zdjęcia Plenerowe Polska, Ślub i Plener Zagranicą
 Copyright © SMFOTO.pl 2009 All Rights reserved